NEDEN INNO STONE ?

INNO STONE, geçirgen yüzey sistemi, beton, baskılı beton, parke taşı asfalt gibi geleneksel yüzey kaplama malzemelerine alternatif olarak üretilmiş, doğal görünümlü, modern, polimer bazlı doğal taş zemini kaplama sistemdir.

INNO STONE, Doğal olarak meydana gelen farklı renk ve ölçülerde çakıl taşları geçirgen yüzeyler için özel olarak formüle edilmiş şeffaf, yüksek kalitede, UV dayanımlı, poliüretan ( INNO STONE UV RESIN 1K POLYMER )çakıl bağlayıcı polimer reçinesi ile karıştırılarak, asfalt veya beton zemin üzerine geçirgen, doğal ve yüksek mukavemetli yüzeyler oluşturabilirsiniz.

INNO STONE, Tasarım esnekliği ve sonsuz renk seçeneğiyle mimar, peyzaj mimarı veya tasarımcılar için projenin diğer unsurları ile uyumlu, yenilikçi, doğal görünümlü taş geçirgen yüzeyler oluşturulmasını sağlar.

natürel taş (1)

DAKİKADA 500 litre / m² SU TAHLİYESİ

INNO STONE, açık yapıda çakıl geçirgen üst yapı sistemi, suyun anında tabana süzülmesini izin verirken, yüzeyde su toplanmasını engeller ve suyun ekili alanlara veya kara kanalizasyonuna ulaşmasını sağlar.

Sistem sürdürülebilir drenaj sistemi oluşturmak için tüm gereksinimleri sağlar ve kentsel tasarım uygulamalarında suyu belirlenen bölgelere aktararak sel riskini minimuma indirir.

Üreticinin direktifleri ile tasarlanan projelerde, INNO STONE  doğal geçirgen üst yapı sistemi metrekare için dakikada 850 litre su tahliyesine izin verir.

KULLANIM ALANLARI

INNO STONE, iç ve dış zeminler için uygundur.

Otopark alanları-Yürüyüş yolları-Bisiklet yolları-Avlular-Yollar-Kamu parkları-Ofis binaları-Peyzaj planları-Okullar-Yürüyüş yolları-Ağaç çukurları-Bahçe tasarımı-Yüzme havuzu çevresi-Engelli erişimi rampaları-Çatı terasları ve balkonlar

INNO STONE, asfalt, beton gibi, tipik olarak karşılaşılan taşıyıcı alt tabakalar üzerinde kullanım için uygundur.

ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Ultra viole ışınlarına karşı %100 dirençlidir
-50 derece soğukluğa ve +90 derece sıcaklığa dayanan tek çakıl taşı yüzey kaplama sistemidir
Yosunlaşma yapmaz, çamur tutmaz, buzlanma durumunda genleşme yapmaz
Kendi kendini temizleme özelliğine sahip tek kaplama sistemidir
Polimer reçinesi özelliği sayesinde ayakkabılarda, hafif ve ağır araç lastiklerinde mükemmel tutunma sağlar
İnsan sağlığına tehdit oluşturmaz ve çevre dostudur
Yanmaz, alev almaz 

doğal taş zemini, doğal taş zemini