INNO STONE UV PRIMER

INNO STONE UV PRIMER

AÇIKLAMA:

INNO STONE UV PRIMER, Tek komponentli, poliüretan esaslı likit astar malzemesidir. Metal yapıların korozyonuna karşı ideal bir koruyucudur.Yüksek oranda katı madde içeren poliüretan esaslı ürünlerin gözenekli alt katmanlara yapışmasını güçlendirmek için özel olarak tasarlanmıştır. 

KULLANIM YERİ:
Astar olarak uygulanabilecek gözenekli alt katmanlar,

  • Beton
  • Plaster
  • Ahşap
  • Beton sızdırmazlığı
  • Seramik karolar

 TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

Görünüm: Likit
Viskozite: 110 cP
Yoğunluk: 0,98 gr/cm³  20ºC
Tutuşma noktası: 28 ºC
Kuruma Süresi: 4-6 saat

 SINIRLAMALAR: Sağlam olmayan alt katmanlar için önerilmez. Kalın katlar halinde uygulanmaz.

 TÜKETİM: Minimum toplam tüketim:   150  gr/m2.

TEMİZLİK : Alet ve ekipmanı önce kâğıt havluyla temizleyiniz, ardından selülozik tinerle ile siliniz. Rulo ve fırçalar ikinci kez kullanılamazlar.

AMBALAJ BİLGİLERİ: 5 lt , 20 lt

DEPOLAMA BİLGİLERİ:

Açılmamış orijinal kovalarında, 5 oC ile 25 oC arası sıcaklıktaki kuru ortamlarda  minimum 12 ay saklanabilir. Açılan kovadaki malzeme mümkün olduğunca  en kısa sürede kullanılmalıdır.

SAĞLIK/GÜVENLİK BİLGİLERİ:

Uçucu yanıcı solventler içerir. Uygulama sırasında sigara içilmemeli ve çıplak alevden uzakta, iyi havalandırılmış ortamlarda çalışılmalıdır. Kapalı alanlarda sürekli havalandırma yapılmalı ve karbon aktif maskeler kullanılmalıdır. Çözücülerin havadan daha ağır olduğu ve bu nedenle zemin üzerinde dolanım yapacağı unutulmamalıdır. Satıcınızdan Malzeme Güvenlik Bilgi Formunu (MSDS) isteyiniz.

Post author